Jdi na obsah Jdi na menu
 


Epigeneticky uloženo,..

 Acetylén

Každý si tím musí někdy projít. Začít. Každá kapela, která natočila desku, chtěla něco dokázat. Každá z nich se svým způsobem podílí na společné legendě o hudbě. Každá legenda má mít v kameni vytesanou historii. Každé tesání do skály začíná popsanými stránkami nebo zápisem pomocí nul a jedniček.

Zero je nula. Zeroes jsou nuly. Nule chybí jen jedno, co má jednička. Pozitivní hodnota. Obsah alespoň jednoho celku. Jednička je bez nuly sama. Nemá, jak ukončit to, co jí chybí. Ačkoliv sama osobě celá, postupující po krůčcích výš, je bez nuly zaseknutá u devítky.

Kateřina je hezké jméno. Heroes of Might and Magic je vynikající hra. Jméno a hra. A tak se začíná každá historie jakékoliv legendy. Divák, posluchač i čtenář by měl vědět, čí příběh je mu předkládán. Jméno. Nulu. O jeho obsahu ale jen od jedné do devíti. Nutné maximum. Pak legenda zůstává, i propírána vším, tím svým tajemstvím. Ding an sich.

V první kapitole toho, Jak to bylo... s kapelou Katika Zeroes, proto uvedu první jméno, první nulu, a tím je Acillatem.

                                                                        ...................../poliš, 20.4.12.52/

 

Acillatem

Dostal jsem se na gymnázium v Litoměřicích. Vynechám sáhodlouhé a nebetyčně zajímavé seznamy historek a zásadních událostí. Pouze ve zkratkách. Dopsat se to dá vždycky. A taky dovzpomenout.

Na jedné z prvních, já říkám, že první, hodin/ě hudební výchovy se stalo následující. O přestávku před hodinou si kantorka poslala dva moje nové spolužáky pro pomůcky. Jeden se vrátil s rukama plnýma nějakých knih či co a druhý nesl v ruce dřevěnou kytaru. Ještě jsem ho neznal. Považoval jsem ho samozřejmně za nějakého matematického chytráka. Byl z jiné základky než já. Ze "šestky". Tam chodili "hokejisti" a "matematici". My z jazykovky jsme je měli za... to je jedno.

                                                              ....................kaminsůn /30.7.19.07/

Byl to Hajčus. Začal na ní hrát riff z Welcome Home od Metallicy. Zkrátím to. Závist a nevím co ještě ve mě probudilo znovu zájem o ten nástroj. Během let na střední škole se to nakonec vyvinulo až v imaginárně-reálnou kapelu s velmi-pracovním názvem Acillatem. Složení : Poliš, Hájčus, Felix. Objednali jsme si pracně tabulatury od Metallicy a drtili jeden riff za druhým. Byla to dobrá škola.

 

Bibione

Ve třeťáku jsme měli jet od gymplu do Bibione. Česká klasika tou dobou (cca 1993). Nejeli všichni. Byli tam lidi i z dalších tříd. A jedno jediné místo nebylo obsazeno. Řekli nám to ve středu a v pátek se mělo jet. Jestli prý nevíme o někom, kdo by jel s námi. Takhle narychlo.

Řekl jsem, že vím. Nebyly mobily, nefungoval tu internet, ale věděl jsem, že toho člověka nebude problém ukecat. Bobo. Vynechám srdceryvné legendy o našem prvním setkání patrně ještě před narozením. Chodil tou dobou na vojenské (ano!) gymnázium v Praze na Ruzyni. A ten týden jsem věděl, že přijíždí už ve středu, protože mají nějaký týden volna kvůli nějaké spec. akci typu maturity na škole nebo co.

Čekal jsem na něj u vlaku v našich rodných Liběšicích (no porodnice byla v Liťáku, ale my jsme Liběšičáci, máme i vlastní jazyk). Po dlouhém a vřelém "čůůůůs" jsem na něj okamžitě vybalil, že v pátek jede s naší školou do Itálie. A on okamžitě, bez žádného přemlouvání, myšlenku podepsal. Domyslíme tam kapelu, bude tam i Hájčus. To jsem mu sdělil a věc byla jasná. Další krok k námi (později) vysněnému Wembly (později změněnému, staré zbourali, na Glastonbury) byl téměř hotov. Nastříkali jsme si na bílá trička název Acillatem a vyrazili dobývat Itošku.

                                                                  ....................kaminsůn /31.7.11.00/

 

Céčko

Může to být vitamín, jeden ze základních akordů, označení třídy nebo řidičáku. Může to být jen tak zvolený název kapitoly, aby seděl do alfabetického pojetí obsahu. Já bych spíš preferoval hudební nádech písmene.

Už jsme znali nejn akord Cé. Drtili jsme tabulatury Metalliky, vzájemně si přinášeli a učili se další a další písničky od Pearl Jam, Nirvany, Pink Floyd, Beatles, Red Hotů...všechno, co jsme kde našli a líbilo se nám, to jsme museli umět.

Jen jsme nějak nedokázali najít bubeníka a vykročit tak směrem k vlastním písničkám a vystoupení před lidmi. Čím těžší se (dnes to tak vypadá) zdálo tyhle věci dát dohromady, tím lehčí jsme nakonec měli start k opravdovým koncertům. Ale nebudu předbíhat. Abeceda také nezačíná až od Cé.

C'est la vie

Ve čtvrťáku se schylovalo k maturáku, takže nás okamžitě napadlo, že to je náše akce, naší třídy, takže tam musíme zahrát. Řekli jsme to ostatním ve třídě a myslím, že byli tenkrát i nadšení.  Byla to doba, kdy téměř každá třída měla ještě další aktivity (divadlo, časopis, kroužky -tehdy ještě nikdo nehnil u fakbůku, žilo se doopravdy) a mohli jsme tak být jediní, kdo bude mít na maturáku svojí vlastní kapelu.

Všiml jsem si, že brácha Hájčuse umí docela slušně bubnovat. Byl to samouk, ale když jsem čekal ve zkušebně, než Hájčus(st. brácha) přijde, občas si Fífa (Filip Hájek) sednul za bicí a dost slušně jsme si zablbli. Řekl jsem mu ať cvičí, přemluvil jeho staršího bratra, aby do toho šel, přesto, že měli klasické bratské problémky a mohli jsme začít snít. Co všechno s tím maturákem vyvedeme a jak se Wembley přiblíží.

 

                                                                  ....................kaminsůn /27.10.13.00/

----------------------------------------------------------------------------

 

... a když chybí vědomosti, někde kouká pocit :)

... kdyby něco, tak po válce v šest u svatého Václava. u "koně". ach jo. proč!? jak dlouho ještě...18.3.2014

... no jo, vím, ale v létě to tady popraská :) slibotechna poliš... ale moc čtení a písání je ještě tady a s Masanjou a nahráváním a a a aaaaarrrgghhhhhhh........ ale ono to půjde :)

... (je to genderově správně, neboť maminka to v případě, že otec u porodu nebyl, už ví a ví to první) tak jo, tatínku a maminko, tohle vaše miminko, je ÁDéHáDé :) přihlásil jsem se na FF obor PS a zapsal si několik desítek kreditů na FHS a několik dalších na FSV. některé přednášky (Analýza komunální politiky, Biologie a Neuropsychologie) jsem absolvoval a ...přišlo na mě jaro :) PedF nevzdávám. supéééééééér :)

... ale stejně. nezbývá, než nebe-tyčná kreativita toho, kdo vymyslel: No to si děláš OzzY

... a tohle... RfP v Brodě. ach jo!! :)) no nic, zde: mlčel jsem dlouho, do nebe se díval, čekal až přijde. Pryč!! Okamžitě a střel-hbitě Pryč. Z tý pohádky chci.

... a na tom albu/nahrávání samozřejmě nebudou chybět NAŠE děti. :) 19.2.14

... mé neurotransmitery mi nechtějí rozumět

... nááááááááááázdáááááááááááááááár. :)) neděle. šábes. nejim. nemusim. já už ho vidim. v zrcadle heč!  nevíte někdo, kde mám telefon? nabízím dceru a půl království k tomu. zájemci ať píší na mejl. nemám mobil. tak. nemám mobil, nemám fejsbůk, omládl jsem do doby, kdy jsem maturoval. a taky to šlo :) a i ta tráva byla nějak zelenější. jen záclony byly trochu nakřivo... že já s nim mrsknul o zeď, zase. jsem ADHD. mám syndrom 3D. Demotivovaný, demoralizovaný, dement.

... abych to přežil až do smrti, musím si vymyslet pravidla a ty neporušovat. napadlo mě první: nikdy už nezůstaneš o samotě s člověkem, který slyší na jméno Kateřina v jakékoliv formě, podobě, nikdy. další mobil a zdravotní průkaz, játra, ledviny, srdce...nemám. 0:1 Saint Anger

...

when a man lies

he murders some part of the world

theese are the pale thats which we miscall all that lives...

all this i can not bear to witness any longer

can not the Kingdom of Salvations, Take me home!!!!!!! 

When a man lies he murders 
Some part of the world 
These are the pale deaths which 
Men miscall their lives 
All this i cannot bear 
To witness any longer 
Cannot the kingdom of salvation 
Take me home

...

 

... jo, je mi oukej :) v březnu kluky uvidím... děda, když jsem mu vyprávěl, co se někdy s FiXákama a kolem toho děje, říkal, to se zas bude srát do vejšky. jo, dědo. dědo...  :) polis 14.2.14

... ale čtu :) salat jó lajf :) jestli chcete podpořit KZ, "podpořte" Chop'd . ..poliš

... už to nečtu. tohle je důkaz http://www.youtube.com/watch?v=yTM0UxeyTJU

... na "Masanje" mi pořád něco připadalo zvláštní. proč to psal? proč to vlastně vůbec "ukazuje"? proč? a pak jsem si vzpomněl, že to hlavní (kostra, poenta jejího zmizení), že to bylo napsaný v době, kdy jsem Ekaterinu Nikolaevnu učil češtinu. kdy jsem se jí ještě .. kdy se mě nedotkla. můj svět byl jinde. posmíval jsem se jí. líbila se mi jen proto, že byla prostě ...ejhle, člověk :) ale jako, žena? byla to rrrůůůska, bože můj :) v terminálních chvílích si člověk lže do kapsy.. jo a Havelka říkal, rakev nemá kapsy... tak to teda dopíšu, no... /7.2./ vše nej Verunkám, i té naší, v Chop'dý. salat jó lajf :) .. no a kdo chce bejt teďka se mnou, tak čtu Masanju a poslouchám třeba tohle :) http://www.youtube.com/watch?v=YNtGQ16Wdwc   /vš: vypadá to, že budu mít průměr 1,75,ale...ale... další přijímačky mě neminou. uvidíme kam/ poliš

... výsledek, deska, kniha, film a vizualizace lajf provedení by se mohl/o/a jmenovat SadedFree ... /1.2.14/

... fakt jsem se snažil. ale nejde to. jo. zamiloval jsem se do svého učitele. Masanja-Gender-příběh opravdového šílenství. poliš / no,. trvá to už víc než měsícE :) /

... http://www.youtube.com/watch?v=9PLxNRjwRDM

... příští rok, 9.května, začne nahrávání ... bude to taková Pohádka o chytré horákyni v podobě něčeho jako deska s knížkou, filmem a tak. strašně moc se těším. teď mám před zkouškama, tak jsem neměl v ústech pivo ani džoinťáka od 22.12. Na Vánoce jsem si připil Kofolou. a poenta? Když jí miluješ, není co řešit... :) držte se a ... /31.12.13/ polišák

.... stejně se z toho neposerem... takže: Hlavně to zdravíčko do dalšího roku Vám přeje: Katky-Krtka-Nula /25.12.2013/ ...polišák

... tak dobře http://www.youtube.com/watch?v=1u-D_c99X2g šimrat!!!!! /16.12/

... držím se. i díky těm pár.. děkuju, é se rovná emcé na druhou... /poliš. 16.12/

... http://www.youtube.com/watch?v=ST-7rLdmKe8 to teď slyším /15.12/

... asi ... /7.12./

... asi se něco děje ... /28.11./

... běžte volit. prosím, běžte volit každý,kdo jen trochu můžete.omlouvám,že,že zase na chviličku zamořuju tenhle prostor,který mám moc rád, imaginací politiky.ale mám dvě děti. něco jsem fakt kurva zažil. tak mi prosím pomožte a jděte volit. koho, to nechám na vás. naprosto vůbec nijak nevěřím, že by sem zabloudil někdo,, ne,nebudu soudit..prostě tomu všemu věřím a někdy se mi nedaří,ale... selaví... viva la vida. amigos perros. studuju :) a za dveřma je Dan Šustr drtí song, o kterým si nevím, jestli mám myslet, že je to elisinčejns po aplikaci rumu místo heráku nebo Hendrix,kterej se rozhod být poutníkem. ajlávthis géjm ::) #život /poliš/ 25.10.13/ táta má dnes narozeniny... ve jménu otce, syna i ducha svatého. :) a od teď normálně, jo? polišák kelišák

... já vím, dost to tu flákám s novotami. ale já fakt chci někdy aspoň chvíli jen pro sebe a nějak se mi to nedaří.. natož abych ještě něco publikoval. tady, ač se to někdy nemusí zdát, chci jen to, co fakt chci, chci na to mít trochu času.. ale abych sdělil, že KZ žije, připravuji svoje narozeniny a dávám dohromady to, co jsem tu slíbil, a to Masanja převedená k hudbě. k alternaci u bubnů se uvolil jako první bubeník, zatím za dvou, Adam Koller. nepíšu to tady kvůli jménu, na tenhle pohled seru. jsem Poliš, tak co. ale je to už teď, pan bubeník, přátelé. na bubny cvičím a vím, jak jsem daleko od jeho končin. a lidsky.. snad to vyjde. /15.10./

... dnes jsem měl imatrikulaci. budu vědcem ... /26.9./

... rád bychsi zaregistroval převratnou vůni.potící se zhulenec ráno po klasickém večeru(1-3-5)vonící se pravidelně "jabkem" od Gerniér ve slevě ... /16.9./

... mám pocit,že psychologie je silně devalvována.dovolil bych si kvalitu i kvantitu oné funkce srovnat s politikou.je snad pro to hovno jedlé? /13.9./

... KUK ! :)

... kde se ve mě bere všechno to, co ve mě chybí? /7.9./

... budu se teď více věnovat sekci historické...musím se poškrábat na zádech. sám... /1.9./

...četl jsem před chvílí na twitteru: kdo to chtěl rušit písmenko "Ch"? zbylo by jen "C"? uvažte, že třeba teď tady trošku poprchává... to abych se bál jít ven! /25.8/

... učím se na bubny. zatím jsem u feudalismu a držení paliček. úhoz, víření... a učím dvě bytosti na kytaru a jednu zpívat. jo. já :) /25.8/

... jsem to četl na twitteru:  Nedávno jsem poprvé uviděl Minecraft a napřed jsem myslel,že se synkovi vysrala grafika... teď dost makám...lítám po celé Praze a po všech poschodích a domech, takže se někde potkáme, Pražáci :) Firma ACTIVA. Nebo na PedF UK. Děkuju moc, Karolínko. a bacha na ty chlapy! :) poliš /20.8./

... má šanci. vykašle se na ní? a vy někdo snad víte, jak dopadne Masanja? /17-8/

 http://www.youtube.com/watch?v=Oyixl_MqlDc

... ať uhořím, jen když nejdu ...

... is there anybody out there ?!? /džast bí pejšnt end dont vory/

... to jsem četl na Twitteru: Ministerstvo zdravotnictví varuje: "1,2 litru vína a 3 panáky slivovice denně způsobují prezidenta!" /9.8./

... dnes se v 3bees nahrává hudba k filmu. smčce všeho druhu. deset muzikantů, dirigent, autor Tomáš Reindl. velmi zajímavé ... /5.8./

... jo a Mičurin je super jméno ...

... rozhodl jsem se, že do budoucna budu rozlišovat mezi návštěvou a pracovní schůzkou. pokud dotyčný nepřijde s joinťákem v ruce, prohlásím : ale to nebude návštěva, to je pracovní. to jen pro přesnost ... /4.8./

... vlastně ale vždycky kousek masa ztratím. nebo ho najdu? snad nebude shnilé ... /3.8./

... tak, další kapela na holení...? /3.8./

... Kapela Viviens Shadow dnes nahrává v 3bees klip. je tu fakt bžunda :) /3.8./

... něco vopečeme... dobrý návan akce /31.7./

... Máme svůj twitter, další :) /31.7./ @KatikaZeroes

... právě jsem vymslel smajlík pro varianty slova č...ák a pro fuck of atp... zde je:      .I.   /30.7.2013 19.09/ poliš

... tady už to začalo. Jinočany 6.6.2016 :) 18.44 /polis/ 29.7.

... dostal jsem mejl, že se tu jako nic neděje, teda s KZ hlavně hudebně(ale i načlé rubriky)... doba, kdy bylo nutné jezdit od jedné hospody ke druhé a ještě si za to platit, se už těžko vrátí. bez toho, abych něco podnikal já osobně, se jen těžko něco hne, protože ostatní lidé z této kapely mají velké množství osobních i "hudebních" aktivit. koncert s Davidem Kollerem měl být původně uplynulou sobotu ve vypuštěné nádrži na náměstí v Jinočanech. ale pár zásadních lidí se nedohodlo a zatím k ničemu nedošlo. já osobně mám teď nebetyčné lítání kvůli vysoké škole, práci, kterou s ní mohu skloubit (kdybyste věděli o nějakém nočním hlídání, ozvěte se), dodělávkami ve studiu 3bees, které čekají větší změny. ale mezi tím dodělávám Masanju a vypadá to, že by se z toho kromě tištěné verze mohl stát jakýsi muzikál nebo jak to nazvat. vydržte. chtěl bych stihnout premiéru do svých narozenin v listopadu. uf, poliš /29.7./

...ať se na mě nikdo nezlobí    http://www.youtube.com/watch?v=AmvBxv0F558

::: saint ma angr frí ::: nebo set? Tak... koupil sem si Hjundaj a sem z toho Hjundaj

... http://www.youtube.com/watch?v=7QU1nvuxaMA krása se ukrývá v jednoduchosti. a trpělivosti. a poctivosti. a upřímnosti. a tak. /16.7./

... prý mě vzali. 38 místo. no, snad jsem svému otci a hlavně jménu ostudu neudělal. jsem teď trochu štěstím pryč. restart a .. jak je to ještě daleko k šibenici? k márnici? lepší je tvárnici, vzít a postavit. se tomu. na chvíli co to jde. kuš. už mlčim. /15.7./ polišák elišák kelišák radim se pose.e. wajkrt taky, kde asi jsou? a lubo a hájčus...

... mám 80%. 5 minut si myslím, že jsem přijatý, 5 minut si říkám, jak jsem naivní. V noci jsem si prošel ve snech celým tím martýriem, že mě nevzali. Připravoval jsem se, ale zároveň musel dělat a řešit tisíc dalších věcí. Večer před přijímačkami jsem si říkal, ať aspoň neudělám ostudu a dostanu nějakých 75%. Jsem rád, že se mi to povedlo. A když bude hranice těch "mých" 80, budu šťastnej... tak zítra :) poliš /14.7/

... http://www.youtube.com/watch?v=X4D6RmyJBTY nemám energii to přidat. super /12.7./

... nemám zatím sílu to rozdělovat, ale... http://www.youtube.com/watch?v=r8y5kdiv0oY

... kapela VOILA - francouzsky voalá ... najděte si to ... doporučuji intenzivně, jak jen mohu. Za poslední rok jsem v jistém smyslu ulétnul na Budíku s názvem Eliščin Band, Mezcla Orquesta, Mocca Mo(a)loco, samozřejmě NEMOHU vynechat NEOSOUND. Něco vás něčím vezme. Zkuste si říct "voa-la", zavřít oči a poslouchat ten souzvuk několika fakt skvělých lidí a pak je otevřít a zjistit, že je paráda se na ně i jen dívat. Chvála všem smyslům. Bůh je.  :) Poslouchám Pearl Jam Ten a je mi dobře, tak co. /9.7./

... s pi.ou v hubě a hubou v pi.e . tak jsem dneska absolvoval přijímačky na vysokou školu /3.7./

... KZ pomáhali v Křešicích při povodních. nepíšu to kvůli nějaké pochvale, ale proto, že jsem tam potkal spoustu super lidí z různých částí ČR. například jsem se poznal s několika vojáky z liberecké chemické jednotky, kteří byli v Iráku a Afghánistánu. takže poenta: dobrý člověk ještě žije :) hezký den /22.6./

... a jedna v rodě trpném : bylo se mě zeptáno, proč tu není nějaký vzkazník. odpovídám veřejně : přátelé, diskutujme tváří v tvář. ostatní nemá většího smyslu a je to tak ztráta času. tedy pokud nejsme omezeni v pohybu, či nějaké formě kognitivy... /10.6./

... vítejte ... /5.6./

... dneska tu spí Michal Šeps. Čínský liftboy Ten Co. Z testů zatím téměř 40% a 30% latentních. Cítím se silný na puku :o) ... /30.5./

... natavení-menu-zeroes tvítr-upravit. někdy se ani nechce a musí se ... /29.5./

... bolavý vřed je nutný odstranit. jenže to nejde tak jednoduše... /25.5./

... myslím, že jsem zpátky. byl jsem si v rodné domovině nabít baterie. a taky myslím, že jsem našel do kapely zajímavého muzikanta. jmenuje se Andy. je tak nějak z Alabamy. jeho příběh je zajímavý, ale to někdy jindy. teď musím jít vybalovat. cesty umí ukázat tolik věcí. například datum přijímaček. mě to čeká 5.6. co vy? ... /24.5./  ...výročí mé maturity. to je k zamyšlení...

... Hudler. Hartl. Michálek. Čáslava. Židlický. Pavelec a Plekanec. A co strejda Salák? Na toho jsme zapomněli? Je spousta jmen. A jen nějaká se zaryjí do paměti. No tak vstávejme třeba o hodinu dřív! Určitě to nebude horší. Takže. Bacha na heroin a neusnout ve vaně. /16.5./

... bude to těžký výsledek. ale dnes se to dozvíme ... /14.5./ ... mimochodem, BTW, k 12. ani 13.5. žádná "story", neboť výročí brutální akce s podtitulem "koncert" není třeba slavit. není čas na mávání vlajkou ...

... kikáuttdžémmadrfakrrrrrr.... /11.5./

... prší, takže na jeden den zase Masanja . načinájet sa ... /10.5./

... lepší je ..asi.. dávat si alespoň nějaké výzvy. lepší ..asi.. je, slibovat a dodržet co nejvíce, než shnít někde u popelnice. a my se držíme na paluběěéééé :o) Jsem rád, že tak potupně prohráli a my tak postupně vyhráli. jen tak dál ... /9.5./

... štěstí Džimiho Dixna už je tu. potom vytoupil hrdina. Mistr Kofíí.. Ať žije BBT a HP! /4.5./

... z "Masanji" se stává příběh, jak od Aghaty Christie. dokonalá vražda. Mrtvý David Koller. Výplod chorého mozku. A tak tam leželi a říkali si, co všechno jsme jen mohli ... /29.4./

... vstávat! vstávat a cvičit! ale próč? protože je ráno. jenže já mam ještě noc ... /20.4./

... a tak jde spát ... /17.4./

... jsi úplněéé jíná bohýněé .... a tam jí potkal a viděl a řekl/16.4./

... v den výročí prvního koncertu Katika Zeroes pod průběžným názvem TheBeetles jsem se dozvěděl, že bychom náš první letošní koncert neměli odehrát v Brně, v tamnější věznici, ale v Jinočanech před Davidem Kollerem. Holykrap. Right now people ... 14.4.

... podle mě si budou podle mě jednou alergici řídit hodinky. hezké, ale krátké, jaro ... 13.4.

... smět se tak podílet na tom pocitu ...

... mám pocit, že písnička "Mladej/Dopis z fronty" začíná přecházet od původní pravdy přes ironii k důslednému sarkasmu. proč? blíží se výročí "Návratu". zkuste někdo hádat :) (12.4.)

... jsi nádherná, víš to? ...

... jsem tvůj první obdivovatel. ty se máš. vždycky jsem chtěl mít svého prvního obdivovatele ... /23.3./

... když víš, co chceš, uleví se ti ... poliš /11.3./

... čekám ... na 6666 ... pak začínáme... my, nuly... /2.3./

... dobrý je, když tu nechají muzikanti aparáty. to je pak opravdu někdy těžké vybírat ... /27.2./

... někdy se stačí podívat na mojí kytaru a je to zase dobrý. no, ne že bych byl nějaký kytárista. ne, fidlat bohužel neumím.. /23.2./

... tak si tak někdy připadám jak stavební stroj bez šoféra. jako kostel bez lidí ... /16.2./

... "...občas si připadám jako dveře. občas se namažu, občas si vrznu a jinak čekám, až mě zavřou ..." /14.2./

...ne Masanja, to život, je příběh opravdového šílenství. jde jen o to, jakého.../9.2/

... přišel mi dnes mejlovou poštou "dying test". prý jestli chci vědět, kdy umřu, že mám vlézt na nějaké stránky... no není to už blbý? kdo to chce vědět? ukažte mi ho někdo.../8.2./

... teď jsem poslouchal premix Destiny/Osud. v angličtině. nakonec jsme tam dali českou verzi, ale tahle lekce bubnování si zaslouží zveřejnit. není tam na konci ten zpěv/řev. je slyšet, jak Lubo propadá duši peklu. v Romanitc už je čitelnej ďábel :) /4.2/ jo mimochodem, dnes je výročí Novy a mého maturáku

... písnička Romantic, jak mi jí říkáme interně Stadionovka, je nadčasová bomba :o) /3.2./

... jo a na přání zde na pár dní uveřejňuji opět úsek Masanji, který byl dokončený před Vánocemi. Příběh už je vlastně hotový celý. je asi jednou tak delší a rozuzlení, myslím si, bude čekat jen málokdo. Přesto, proto, že mě to těší, že o to má zájem kdosi z vás, co sem chodíte, číst a smím, aniž bych cokoliv porušil, je kousek Masanji zpět. /31.1/

... slide je hotová, ale.. nefunguje mi titulkování a některé další věci, takže jsem to dodělal hlavně proto, aby ta písnička mohla být "kliknutelná" /31.1./

... vyrábím další slideshow na písníčku Ptáci v kleci/Birds in the Cage /30.1/

... teď už můžu konečně tvrdit, že se blíží koncert, patrně ne jeden.../28.1./

... ničemu nechápu, nic už nerozumím. na malý zázraky v přírodě nevěřím. a dávám a nemám a nemám a stejně ti dám. láme a bolí a srdce mi puká. a teče a hoří a zvedá se ruka, že bláhově dlaní zastaví letící šíp. /26.1/


... nekonecna anabaze ohledne bubnovani pokracuje. dnes jsem mel poprve v zivote rande s klukem. asi mi to moc neslo. i to kafe si zaplatil sam. ale na druhou stranu je tu urcity prislib, sance. Boze, kde se ten clovek jenom skryva? /23.1/

... nechci byt jen dalsi cihlou do zdi. chci delat treba vikyr nebo ornamenty. aby se proste jen tak nezapominalo. a nedelilo tak casto dvema, až po svatbě, jak by řekl klasik. volil bych Karla. kdybych jen mohl. / 11.1.13/

... dnes byla ve studiu kapela Megaphone. velmi prijemny den. nechci se rozepisovat o konkretnich clenech, dobry lidi. ale musim rict, jejich bubenik je fakt moje krevni skupina. treba se sejdeme na podiu. doufam / 5.1./

... prvni koncert bych si pral nekde v brnenske veznici. tak pro to ted udelam maximum... /29.12./

... velmi me trapi, ze je velmi casto velmi preferovano velke mnozstvi novot. vzdyt kalba dokonana jest jen, kdyz stekaji sny po roztavenem zeleze. a olovo a rtut se ti spoji...

... takovy pokus o prani do dalsich dnu... nikdy nedelejte nic jen tak :) a v dobrem i zlem

 

 

 ... z Ja se Stalo My. neni nas mnoho, ale je nas dost na to, aby tahle lodicka proplula z Doby ledove do nitra historie. Se_La_Vy /28.12/

__________________________________________________________________________

19.10.2014

Dostal jsem na prdel, přiznávám. Ale jedno pozitivum, konečně vím jak dokončit první díl, zatím rozepsané, Masanji. Taky vím, jak bude pokračovat, i jak příběh uzavřít.