Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotky kradou

 swpoda.jpg

Tak jednou něco od srdce co trpí.......

Na podzim roku 2004 jsem si všiml jedné zajímavé akce. Na různých místech někdo zanechal knihy s poselstvím "Pošli to dál". Šlo o to, že si to měl ten, kdo jí najde přečíst a potom zase někde na jiném místě nechat. Osudy některých knih byly zajímavé. Stačilo, aby jí někdo nechal ve vlaku a... samozřejmě, že řada z nich zmizela. Ale napadlo mě, že to samé udělám s ukázkami našich písniček a vytvořil jsem CD s dvěma různými obaly, na kterém byly myslím 4 písničky a klip... Pár jsem jich rozdal, jejich osud neznám. 

  

swvf.jpg

 

Byla to zvláštní doba. Tehdy jsem si ani neuvědomoval, jak jednoduchý byl náš život. Tohle jsou letáčky, které nechal vytisknout klub. Použity jsou na nich fotky z předešlého koncertu v tomtéž klubu, který byl skutečně vyjímečný. V čem? To bych nevysvětlil :)

 

 

 

 

 

  

72035.jpg

   Obal od vysněného alba, o kterém jsme mluvili už v době, kdy jsme se jmenovali Daenesh Baan. Deska je vlastně hotová. Pokud by někdo měl zájem, můžeme se mejlem nebo telefonicky domluvit na předání. Cena je 66,- Nahráno ve studiu 3bees ještě na Kavčích horách. Kakaxa tvrdí, že jsme blázni, že se s tím nic dalšího nepodniklo. No, ještě není všem dnům konec. polis1@atlas.cz , 77323624

 

 

232499.jpg

Tady právě nahrávám zpěv do písničky Restful. Když vidím to všechno kolem mně, cítím vůni, náladu, všechno. Atmosféra nahrávání s "včelkama" z 3bees a s lidmi, kteří ty písničky dělali, byla opravdu úžasná. Každý muzikant to o tom "svém" říká, ale já bych to neřekl, kdybych nevěděl, že to tak je. Mám teď možnost být s kluky ve studiu (teď už v Jinočanech) vlastně pořád. A věřte mi, že je to tu "jiné" a muzikanti ten přístup mají rádi. Když nahrávají více dní, ani se nám "od sebe" nechce. Přijďte se někdy podívat. V pondělí máme čas vždycky.