Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kapelám Zýrous

Fascinující svět našeho mozku aneb Najdi si své vlastní NE - velmi kvalitní, současný a hlavně důvěryhodný dokument o našem vnímání. Doporučuji i další díly. Poznání je důležité. 

Učte se na bubny - To, že jde jen těžko najít zajímavého bubeníka, který zároveň nehraje v pěti kapelách, mě donutilo hledat jinak. Tyhle videa mi dost pomáhají. Zkuste si to. Videa i cvičení.

Duben V Pešti - Kapela, kde hraje a skládá můj brácha a Hájčus a Bobo. 

Fast Food Orchestra - smím prosit? Doporučení se zde skutečně nestydím vyjádřit. Na klávesy klepe a k potěšení oka lahodně tančí Rooster ze zmiňovaného studia "vícenež" tří včelek. Tohoto renesančního umělce a zvukového mága najdete také v kapele Chamber Worcester . Tancuj, nestůj a tancuj...

Filip Jeníček Big Band Theory - Kapela, která teď v půli února 2013 nahrávala. Zkuste si to.

Kurva od vedle - Kapela, kde hraje a skládá Lukáš a Bobo. Hrál jsem tam i na bubny. A na nervy.

Mezcla Orquesta - Kapela, která nahrávala ve studiu 3bees v Jinočanech. Nestůj a tancuj !

Neosound - perfektní muzika. Hraje tam Balco, mimojiné zvukař studia 3bees.cz a génius umělecké tvorby, a ta, jak všichni dobře víme, je pěkně rozvinutá.

Půlnoční Marie - hrdě roztančený buldozer. Emoce zde expresuje také Šablonka, mimojiné zvukař studia 3bees.cz.

Sweeper - poslechněte si to. Mě se to líbí.

Umělci z Prahy - Kapela, ve které bubnuje sám otec zakladatel a matka královna studia 3bees.cz Kakaxa. Zkuste si jeho jméno vyhledat a čtěte. Je to PP. pan Pilný.  

Vypsaná FiXa - chci, aby si tady na těch stránkám časem našel každý aspoň něco. Text, informaci,emoci. K téhle kapele a hlavně lidem, i kolem nich, máme zvláštní vztah. Takže vřele doporučuji.

 


Zajímavá kapela - ...............

Zajímavá písnička - -----------